Plåtverkstad

Lars Svensson Verkmästare Tel: 042 - 170 168 lars.svensson@dinbil.se
Kjell Kristensen Verkmästare Tel: 042 - 170 160 kjell.kristensen@dinbil.se
Anders Lindkvist Verkmästare Tel: 042-17 01 40 anders.lindkvist@dinbil.se
Malin Ekdahl Servicerådgivare Tel: 042 - 170 164 malin.ekdahl@dinbil.se
Lars Liljedahl Servicerådgivare Tel: Tel 042 - 170 119 lars.liljedahl@dinbil.se
Kent Poulsen Verkstadschef / Stf Servicechef Tel: 042-17 01 63 kent.poulsen@dinbil.se